מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

חייגו עכשיו: 054-8313014 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מערכות אזעקה לבית ולעסק​

אזעקה לבית, לעסק, ואפילו למוסך - מגבירים לאין שיעור את תחושת השלווה והביטחון. כשהילדים בבית, הרכוש בעסק, והמכוניות בחנייה - כל אחד רוצה לעצום עין בידיעה שמערכת האזעקה שם עם שתי עיניים פקוחות, שומרת ומתריעה מפני כל סוג של פריצה.

אזעקה לבית

מערכת הפועלת על ידי גלאים הממוקמים במיקומים אסטרטגיים בבית, כמובן שהכול מותאם אישית לצרכים ספציפיים כך שחיות המחמד לא יכנסו לראדר הקליטה של הגלאים, וניתן להגדיר אזורים בבית שלא יכללו ברדיוס המערכת כלל.

כל תנועה, מהרגע שהופעלה המערכת באזורים השמורים, מיד תתניע סאונד קולי חזק ומרתיע, כאשר בו בעת נפתחת פנייה לשירותי האבטחה. גם במקרה בו הפורץ החליט להרוס את מערכת האזעקה – הסאונד החזק לא יפסיק, ימשוך תשומת לב רבה ולכן יהווה אלמנט מרתיע ומלחיץ כשלעצמו,

אך האלמנט החשוב ביותר הוא החיבור הישיר לחברות האבטחה שמגיעות למקום, מיידעות טלפונית ומונעות נזק נוסף.

אזעקה לעסק

לרוב, האזעקות לעסק מוסיפות נקודות זכות משמעותיות בקרב חברות הביטוח. הן מחוברות באופן ישיר למצלמות האבטחה בעסק (כך שגם במקרה בו הפורץ החליט לשבור את מצלמות האבטחה, האזעקה ממשיכה לפעול), מדווחות ישירות למכשיר הסלולארי של בעל העסק בכל מקרה של השגת גבול, ומדווחות לחברת האבטחה על מקרה חירום. כיום אין כמעט עסק שלא מגבה את עצמו עם מערכת אזעקה הולמת. אנחנו ב-electiv מציעים מערכות אזעקה מהימנות שחוזקם כבר הוכח, ייעוץ ללא עלות לגבי צורכי האבטחה של העסק ופתרון טכנולוגי מדויק ומהימן, המשלב בו מערכות אזעקה מתקדמות, רישות העסק כולו, חיבור למצלמות אבטחה ולמכשיר הסלולארי.

ואם אני צריך גלאי חיצוני ושני גלאים פנימיים?

גלאי סורג\קרן-מותקן בפתחים גדולים או ויטרינות ויוצר מאין סורג וירטואלי מקרני לייזר ברגע שהקרניים שחוצים את הקרניים המערכת מרתיעה

ניתן לשחק ולשלב בין המיקומים, הסוגים של הגלאים השונים:

  • גלאי וילון – ממוקם על פתח החלון ומפעיל סירנה ברגע שהחלון נפרץ.
  • גלאי חיצוני- גלאי שעלול לגרום גם לאזעקות שווא, בשל תנועות רנדומליות של בעלי חיים בחצר הבית. הגלאי מותקן מחוץ לבית, באזור החצר, ומופעל על ידי זיהוי תנועה.
  • גלאי מגנטי – מותקן בדלת הבית ומתחיל לפעול ברגע שהדלת נפתחת, עם חלון של 20-30 שניות לנטרול המערכת.
  • גלאי נפח – מתאים למחסנים גדולים ועובד על פי זיהוי בשינוי נפח המקום. יכול לכסות שטחים יחסית גדולים (יחסית לשאר הגלאים).

העסק שלך חשוב עבורך - ולנו חשוב לשמור אותו בטוח!

חייגו עכשיו: 054-8313014

או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע עדכני: