מערכות כריזה ושמע

מערכות כריזה ושמע

חייגו עכשיו: 054-8313014 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מערכות כריזה ושמע

מערכת כריזה הינה מערכת המספקת הגברה בכמה מקומות במקביל, כאשר הגוף המשדר נמצא במקום אחד - המגבר במערכת דואג שהכריזה תעבור באופן סימולטני לכל הרמקולים - במקרה הזה 'שופרים'. מערכות אלו הכרחיות עבור עסק הממוקם בשטח גדול, כמו גם עבור אולמות כנסים והרצאות.

איזו מערכת מתאימה לעסק שלי?

ישנן כמה שאלות מנחות שיובילו אותך לבחירת מערכת הכריזה ושמע המתאימה ביותר לצרכי העסק:

 • מהו הטווח שהמערכת צריכה לכסות?
  ככל שהשטח גדול יותר הוא מצריך יותר ‘שופרות’ (בעצם רמקולים משדרים). חשוב לזכור שכל שופר פועל לכיוון אחד בלבד ולכן תכנון מיקום השופרות יכריע לאין שיעור את איכות ועוצמת השמע. ישנן מערכות שאליהן מחוברים שלושה שופרים וישנן מערכות שמפעילות סימולטנית 150 ויותר.
 • תשתית דיגיטלית או קווית?
  כיום ישנם מערכות כריזה ושמע דיגיטליות שעובדות עם פרוטוקולים של TCP/IPP ומחוברות לרשת הפנימית של העסק כך שהשליטה עליהן נוחה מאוד.
 • שימוש דינאמי או כללי?
  ישנן מערכות שיכולות לבודד שופר אחד לקריאה ממוקדת או מספר שופרים, ויכולות בשינוי פשוט לשדר לכל השופרים סימולטנית.
 • מהו תקן 160/161?
  כל בית עסק מחויב על פי תקן משטרת ישראל להתקין מערכת כריזה על מנת שיוכל להעביר מסרים מידיים ו/ או הודעות חירום לעובדי המבנה או הלקוחות הנמצאים בו. 
  סוג מערכת הכריזה, ההתקנים המחוברים לה כגון מיקרופון ועוד תלויים בגודל המבנה וסוג העסק. התקן קובע במפורט לאזו מערכת כריזה להתחבר ואיפה למקם אותם. מיקום מערכת כריזה במבנים גדולים קריטת מאוד היות ומתחברים אליה גם כוחות הביטחון לצורך העברת מסרים במקרה חירום. את המערכת יש לתכנן עם מבעל מקצוע מוסמך וזאת בתיאום מול יועץ בטיחון ומשטרת ישראל.

מערכות הכריזה והשמע ב-electiv

מערכות עם ניסיון מוכח ויכולת עמידה במזג אוויר, וכמובן מערכות חזקות שנשמעות למרחקים. השאירו את פרטי העסק ונחזור אליכם עם הצעה רלוונטית.

חייגו עכשיו: 054-8313014
או השאירו פרטים ונחזור אליכם: