מצלמות תרמיות

מצלמות תרמיות

חייגו עכשיו: 054-8313014 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מצלמות תרמיות

הכירו את הטכנולוגיה המתקדמת שיכולה להציל חיי אדם: מצלמה תרמית בעלת יכולת זיהוי וניטור טמפרטורת חום גוף מרחוק, ללא מגע וללא קרבה לנבדקים. וכן, היא גם מתריאה באופן מיידי כאשר נמדד חום חריג.

אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת ומסקרנת שעוד תיכתב בדפי ההיסטוריה. אין ספק כי משבר הקורונה הוכיח את חשיבות הפיתוח הטכנולוגי, בכל הנוגע לבריאותה והישרדותה של האנושות. כאשר פתיחת המשק מותנית ביכולת הציבור למנוע את התפשטות המחלה ביעילות, עולה צורך קריטי ורלוונטי במדידת חום במהירות וביעילות בכל מקום ציבורי – החל משדות תעופה, בתי חולים ומרפאות, משרדים, רשתות מזון, חנויות וכל מקום בו יש התכנסות ציבורית גדולה. הבעיה היא שהבדיקה מצריכה קירבה ואף מגע עם הנבדק, וחושפת את הבודקים לסכנת הידבקות. אבל לנו יש את הפיתרון.

מצלמות תרמיות – פתרון חיוני ומציל חיים

המאמץ המוגבר של האנושות בהתמודדות עם המשבר הנוכחי עולה מדרגה, בזכות טכנולוגיה חדישה לזיהוי טמפרטורת חום גוף חריגה באמצעות מצלמה תרמית. המצלמה מודדת את חום הפנים (בדגש על המצח) של כל אדם העובר מולה, ומציגה את מדד החום בסמוך למצולם. כאשר נמדד חום גוף גבוה מהנורמה, המערכת נותנת התראה באופן אוטומטי, ומסמנת את הנבדק. טכנולוגיה זו מסייעת במניעת התפשטות מחלות נגיפיות, ומאפשרת לעסקים להמשיך לשמור על שגרת עבודתם גם בעיצומו של משבר, תוך שמירה על בריאות ושלום הציבור. למצלמה התרמית טווח רחב של שימושים במסגרות שונות, ולמעשה כבר נוסתה בהצלחה בשגרירות סין בפולין.

יתרונות המצלמה התרמית

  • ניטור טמפרטורה רציף, מדויק ולא פולשני
  • מדידת החום מתבצעת מרחוק וללא מגע (שמירה על עיקרון המרחק של 2 מטר בין אדם לאדם)
  • רדיוס צילום רחב מאפשר מדידת חום של קבוצת אנשים, ולא רק של אדם בודד
  • התראות אוטומטיות וסימון אנשים שנמדדו בעלי חום גבוה מהנורמה
  • זיהוי, ניטור ובקרה של כניסת ויציאת מבקרים

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק הסבר מפורט ומקיף אודות מצלמות תרמיות והשימוש הרחב שניתן לעשות בהן. מחכים לכם!

רוצים לשמוע עוד?

חייגו עכשיו: 054-8313014

או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם המצלמות המתאימות לעסק ולבית שלכם: