מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

חייגו עכשיו: 054-8313014 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מצלמות אבטחה לבית ולעסק

התחום המתקדם ביותר של עולם האבטחה הוא תחום מצלמות האבטחה, המאפשרות לכל בעל עסק לנהל, להיות מעודכן, לבדוק אמינות ולבצע מעקב אחרי המתנהל בעסק - גם כשאינך נמצא שם פיזית.

מדוע צריך מצלמת אבטחה בעסק?

מצלמות אבטחה מעניקות ראייה מרחבית שאין שני לה. הטעות הנפוצה היא שמצלמות אבטחה שם רק לצרכי תיעוד, ואמנם ב- 99.9% מהמקרים בהם התרחשו מעשי פריצה או ונדליזם, מצלמות האבטחה היוו את האלמנט האקוטי ביותר לצרכי ביטוח, אך לא כאן טמון היתרון המשמעותי שלהן;

  • מצלמות אבטחה הן אלמנט מרתיע – ברוב המקרים כאשר פורץ מבחין במצלמה איכותית המשדרת בזמן אמת (כך שגם אם יפרק אותה עדיין ישודר סרטון live עד רגע הפירוק), הוא בוחר מטרה קלה יותר.
  • מצלמות אבטחה מאפשרות ניהול בזמן אמת בשלט רחוק.
  • שימוש יעיל במצלמות האבטחה מעודד שקיפות מוחלטת בין חברי העסק ומונע אי אלו אי הבנות ותחומים אפורים – הכול מתנהל בצורה גלויה, מתועדת, על השולחן.
  • טכנולוגית מצלמות האבטחה מאפשרת כיום צילום HD, בזמן אמת, בין כמה חברים במעגל סגור, בטכנולוגיה דיגיטלית או קווית.

מתי ניתן לצפות בהקלטות ולכמה זמן הן נשמרות?

לכל מצלמה אפשרויות ומאפיינים ספציפיים. הבחירה ב-electiv מאפשרת לך להצטרף למעגל לקוחות מאובטח ומרוצה, שכבר נהנה מהניסיון העשיר שלנו בשוק טכנולוגיית האבטחה המודרנית, ולהיות שקט שאינך ‘שפן הניסויים של המודרנה הניסיונית החדשה’ – אנחנו עובדים רק עם מוצרים מוכחים, חזקים ואמינים ולכן כל התקנה ב-electiv מלווה באחריות מלאה וליווי צמוד לאורך הדרך.

אלו מצלמות מובילות בשוק כיום?

מצלמות IP: המצלמות מתחברות למערכת הקלטה מסוג NVR או למחשב וכך מתבצעת הקלטת הנתונים. מצלמות IP יכולות לעבוד גם ללא מכשיר הקלטה או מחשב ויאפשרו למשתמש צפייה בזמן אמת אך ללא פונקציה של הקלטה.

מצלמות HD: מצלמות אבטחה HD (מצלמות במעגל סגור), הידועות גם כמצלמות מעקב HD ומסוגלות ללכוד קטעי וידאו ברזולוציית צפייה גבוה מאוד.

מצלמות PTZ: מצלמות המתאימות לאזורים ציבוריים גדולים, למשל קניונים, שדות תעופה, אוניברסיטה, מחסנים גדולים, נמלים וכיוצא בזה. מצלמות אלה מסולכלות לנוע סביב צירן, לבצע תקריב והגדלה אופטית של אזור הצילום. מאפיינים אלה מאפשרים מעקב צמוד באזורים ענקיים.

מצלמות אנלוגיות: מצלמת אבטחה אנלוגית או  CCTV CAMERAהיא מצלמת אבטחה המעבירה אותות וידאו באמצעות כבל תקשורת ישיר (כבל קואקסיאלי) למערכת הקלטה מסוג DVR לצורכי צפייה בזמן אמת והקלטה.

רוצים לשמוע עוד?

חייגו עכשיו: 054-8313014

או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם המצלמות המתאימות לעסק ולבית שלכם: